Dodávame záhradné ruže do celého Slovenska. Záhradné ruže s holými koreňmi alebo v kvetináčoch.

Dodávame záhradné ruže do celého  Slovenska. Záhradné ruže s holými koreňmi alebo v kvetináčoch.

Bratislava bude ešte krajšia, ako už je. Pretože čoskoro bude v domoch, v záhradách a v oknách Slovákov kvitnúť Eyeconic, Artemis, Pierre de Ronsard alebo Chartreuse De Parme. Tak isto aj v Košiciach, Trnave, Nitre a Prešove. Ale aj vo Zvolene, Krupine, Suranoch, Nových Zamkoch a všade kde sa nájde milovník ruží, ktorý túži naplniť svoju záhradu, ale aj život farbami, vôňou a radosťou.

A my, spoločnosť Famous Roses, sme radi, že môžeme naše slávne odrezky doručovať po celom Slovensku. Postaráme sa o to, aby každá Gertruda Jekyll, Julio Iglesias alebo Allegro dorazila bezpečne a čo najskôr k bráne akéhokoľvek záhradníka na Slovensku. Kdekoľvek sa nachádza. Pretože naše odrezky ruží dodávame všade tam, kde sa nájde milovník ruží, ktorý vie, ako rozoznať ružu tej najlepšej kvality.

Hovoríme o ružiach známych po celom svete, o ružiach, ktoré boli privezené priamo od ich tvorcov z Anglicka, Francúzska alebo Nemecka a ktoré získali medailu za svoju krásu, farbu alebo vytrvalosť na všetkých profilových súťažiach na svete.

Radšej ale necháme teba aby si objavil každú ružu a zistil, ako môžeš vo svojej záhrade mať Velasquez namaľovaný Meillandom Richardierom alebo Ines Sastre záhrad predstavených rovnakým tvorcom, ale aj mnoho ďalších známych mien vo svete ruží, ako napríklad Souvenir du Dr. Jamain, Munstead Wood, Eric Tabarly, Orange Sensation alebo Florentina.

A nezabúdaj, že nech sú tvoje oblˇúbené ktorékoľvek a kdekoľvek sa nachádzaš na Slovensku, zaistíme, aby ti krásne ruže dorazili domov v čo najkratšom čase.

Naše kríky ruží sú dodávané priamo domov v:

Austria, Belgium, Bulgaria, Croatia, Cyprus, Czech Republic, Denmark, Estonia, Finland, France, Germany, Greece, Hungary, Ireland, Italy, Latvia, Lithuania, Luxembourg, Malta, The Netherlands, Poland, Portugal, Romania, Slovakia, Slovenia, Spain, Sweden

Želáme Vám krásny deň, plný vône a farieb! :)
Viaceslav BUHNA

All 100% natural!

Highly Scented Roses

Let’s grow those green fingers

Fill your gardenwith wonderful fragrance. We sell roses that are recognized worldwide for their intense fragrance and their surprising perfume blends.

SHOP NOW >

Climbers to our hearts

Climbers/Ramblers bring new heights of beauty and elegance and put on colour displays, both vertically and horizontally.

DISCOVER >

For us it’s always a pleasure to talk to rose lovers , please feel free to reach out to us by phone: +4 0751 269 077 or by email: info@famousroses.eu

Fairy tale Bouquets

A rose bouquet straight from your garden will always be appreciated. What you do need, though, are roses that would last long in a vase.

DISCOVER OUR COLLECTION>