Ми доставляємо садові троянди по всьому Європейському Союзу. Садові троянди з оголеним корінням або в горщиках.

Ми доставляємо садові троянди по всьому Європейському Союзу. Садові троянди з оголеним корінням або в горщиках.

Шановні любителі Троянд, ласкаво просимо до нас!

Наші відомі троянди доставляються безпосередньо до вашого дому:
Австрії, Бельгії, Болгарії, Хорватії, Кіпру, Чехії, Данії, Естонії, Фінляндії, Франції, Німеччині, Греції, Угорщині, Ірландії, Італії, Латвії, Литві, Люксембургу, Мальти, Нідерландів, Польщі, Португалії, Румунії, Словаччині, Словенії, Іспанії, Швеції

Шановні любителі Троянд!

Ми знаємо, що у нас є велика спільна пристрасть - троянди. І для нас, спілкування про них, про те, що наповнює нас кожен день радістю, завжди приємно.

Та навіть, ми часто говоримо, що у нас один з найкрасивіших бізнесів у світі, і нам пощастило мати надзвичайних клієнтів. Від простих садівників до чудових цінителів і любителів троянд, всі закохані у красу.

Для них, для наших клієнтів ми щодня намагаємось знайти та привезти найкрасивіші та найцінніші троянди у світі безпосередньо від їхніх великих творців. Йдеться про таких відомих селекціонерів, як Мейланд Ріхард’є, Жорж Дельбард, Кордес, Тантау або Девід Остін, що означає оригінальні копії, з гарантією справжності, яку пропонують ці великі виробники з таких країн, як Франція, Німеччина або Англія. Звичайно, у нашому саду ми також розміщуємо румунські зразки, створені паном Стефаном Вагнером.

Але щороку ми відкриваємо та привозимо нові сорти вищої якості, сорти, визнані на міжнародних конкурсах та нагороджені медалями за неймовірну парфумерність та красу, дивовижні кольори та повторне цвітіння. Таким чином, нам вдається запропонувати ентузіастам троянд в Європейському Союзі повний асортимент троянд вищої якості.

І оскільки ми постійно контактуємо з нашими клієнтами, ми дуже добре знаємо проблеми, з якими вони стикаються, купуючи троянди. Ми з ними теж зіткнулися на початку. Наприклад, троянди не зрослися. Або посадили чудову червону витку троянду, і ви здивувались, коли виросла біла повзуча троянда.

Але ми подумали і над цим. І ми вирішили, що всі наші клієнти мають отримати ГАРАНТІЮ зростання та різноманітності (колір). Якщо троянда не зрослася або не відповідає, її замінять безкоштовно.

Ви також повинні знати, що у всьому, що ми робили, робимо і будемо робити, виняткова якість була, є і буде золотим правилом. Цесуть нашої пропозиції. Ми переконані, що етика та добре виконана робота є життєво важливими для успіху компанії, і тому ми суворо поважаємо ці принципи.

Добре. Ми сказали вам, що приємно говорити про те, що ми робимо щодня :) Але якщо у вас все ще є питання чи інші запити, ми завжди чекаємо на ваші повідомлення або дзвінки. А до того бажаємо вам приємної прогулянки садом.

Бажаємо вам гарного дня, насичений кольором та ароматом! :)
Вячеслав БУХНА

 نسلم ورد الحدائق في جميع أنحاء الاتحاد الأوروبي. ورد الحديقة ذات الجذور العارية أو في الأواني.

我们为整个欧盟的花园提供玫瑰 根花园玫瑰或者花盆花园玫瑰

Allt 100% naturligt!

Mycket doftande rosor

Låt oss odla dessa gröna fingrar

Fyll din trädgård med underbar doft. Vi säljer rosor som är kända över hela världen för sin intensiva doft och sina överraskande parfymblandningar.

HANDLA NU >

Klättrare till våra hjärtan

Klättrare/Ramblers ger nya höjder av skönhet och elegans och sätter upp färgskärmar, både vertikalt och horisontellt.

UPPTÄCK >

För oss är det alltid ett nöje att prata med rosenälskare, kontakta oss gärna på telefon: +4 0751 269 077 eller via e-post: info@famousroses.eu

Saga buketter

En rosbukett direkt från din trädgård kommer alltid att uppskattas. Vad du dock behöver är rosor som håller länge i en vas.

UPPTÄCK VÅR SAMLING>