Avrupa Birliği genelinde bahçe için gül naklediyoruz. Çıplak köklü veya saksılarda bahçe için güller.

Avrupa Birliği genelinde bahçe için gül naklediyoruz.  Çıplak köklü veya saksılarda bahçe için güller.

Sevgili Gül Severler, bize hoş geldiniz!

Aşağıdaki ülkeler için, bizim ünlü güllerimiz doğrudan eve yollanmaktadır:
Avusturya, Belçika, Bulgaristan, Hırvatistan, Kıbrıs, Çek Cumhuriyeti, Danimarka, Estonya, Finlandiya, Fransa, Almanya, Yunanistan, Macaristan, İrlanda, İtalya, Letonya, Litvanya, Lüksemburg, Malta, Hollanda, Polonya, Portekiz, Romanya, Slovakya, Slovenya, İspanya ve İsveç.

Sevgili Gül Severler!

Büyük bir ortaktutkumuz olduğu aşikardır: Güller. Ve bizim için, onlar hakkında konuşmak, her günümüzü neşeyle dolduran şey hakkında konuşmak her zaman bir zevktir.

Aslında, dünyanın en güzel işletmelerinden birine sahip olduğumuzu ve olağanüstü müşterilerimiz olduğu için şanslı olduğumuzu sık sık söylüyoruz.Hepsi güzelliğe aşıkbasit bahçıvanlardan büyük uzmanlara ve gül sevenlere kadar bir müşteri yelpazemiz mevcuttur.

Onlar için, müşterilerimiz için, dünyanın en güzel ve endeğer gören güllerini doğrudan büyük mucitlerinden bulmak ve getirmek için her gün çalışıyoruz. Fransa, Almanya veya İngiltere gibi ülkelerden büyük mucitlerden bahsediyoruz: Meilland Richardier, Georges Delbard, Kordes, Tantau veya David Austin gibi. Onların sunduğu ürünler orijinal bireyler olup, mucitlerinin verdiği özgünlük garantisiyle birlikte gelmektedir. Tabii ki, bahçemizde Sayın Stefan Wagner tarafından oluşturulan Romen türlerine de ev sahipliği yapıyoruz.

Ancak her yıl yeni premium kalite çeşitleri keşfediyor ve getiriyoruz. Bunlar uluslararası yarışmalarda tanınan ve inanılmaz kokuları veya güzellikleri, şaşırtıcı renkleri veya tekrarlanan çiçeklenmeleri için madalyalı çeşitlerdir. Böylece, tüm AvrupaBirliğiiçinde bulunan gül tutkunlarına premium kaliteli,tekmil bir gül çeşitleri yelpazesini sunmayı başarıyoruz.

Müşterilerimizle sürekli bağlantıda olduğumuz için de gül alırken karşılaştıkları sorunları çok iyi biliyoruz. En başında, biz de onlarla karşılaştık. Örneğin, güller tutmaz. Ya da muhteşem bir kırmızı sarmaşık gül dikersiniz ve beyaz bir sürüklenici yetiştirmenize şaşırırsınız.

Ama bunu da düşündük. Ve tüm müşterilerimizin,kök tutma ve çeşit (renk) için GARANTİ'den yararlanması gerektiğine karar verdik. Bir gül tutmazsa veya uygun değilse, ücretsiz olarak değiştirilecektir.

Ayrıca, eskide yaptığımız, şimdi yaptığımız ve gelecekte de yapacağımız her şeyde, olağanüstü kalitenin altın kural olarak gördüğümüzü bilmeniz gerekir. Teklifimizin özü budur. Etiğin ve iyi yapılmış bir işin şirketin başarısı için hayati önem taşıdığını bilerek, bu ilkelere kesinlikle inanıyoruz.

Pek ala. Her gün yaptıklarımız hakkında konuşmak bizim için bir zevk demiştim:) Ancak, herhangi bir sorunuz varsa veya başka sorularınız varsa, her zaman bizimle irtibata geçmenizi veya bizi aramanızı bekliyoruz. O zamana kadar, size bahçede keyifli bir yürüyüş diliyoruz.

Gününüz renk ve parfüm dolu olsun! :)
Viaceslav BUHNA

Allt 100% naturligt!

Mycket doftande rosor

Låt oss odla dessa gröna fingrar

Fyll din trädgård med underbar doft. Vi säljer rosor som är kända över hela världen för sin intensiva doft och sina överraskande parfymblandningar.

HANDLA NU >

Klättrare till våra hjärtan

Klättrare/Ramblers ger nya höjder av skönhet och elegans och sätter upp färgskärmar, både vertikalt och horisontellt.

UPPTÄCK >

För oss är det alltid ett nöje att prata med rosenälskare, kontakta oss gärna på telefon: +4 0751 269 077 eller via e-post: info@famousroses.eu

Saga buketter

En rosbukett direkt från din trädgård kommer alltid att uppskattas. Vad du dock behöver är rosor som håller länge i en vas.

UPPTÄCK VÅR SAMLING>