Dostarczamy róże do ogrodu na terenie całej Polski. Róże ogrodowe z gołymi korzeniami lub w doniczkach.

Dostarczamy róże do ogrodu na terenie całej Polski. Róże ogrodowe z gołymi korzeniami lub w doniczkach.

Już wkrótce ogrody Warszawy, Gdańska, Lublina, Krakowa i Poznania otworzą swoje bramy by gościć pokazy kolorów i zapachów oferowanych przez róże z Famous Roses. Sadzonki Double Delight, Blue Moon i Artemis są już gotowe do kwitnienia w Złotowie lub Pile, a sadzonki Eyeconic nie mogą się doczekać, aby sprawiać radość z doniczków w Pabianicach.

Cieszymy się, że możemy dostarczać nasze słynne sadzonki na terenie całej Polski. A my zadbamy o to, aby każde Gertrude Jekyll, Julio Iglesias czy Allegro dotarła bezpiecznie i jak najszybciej do bram każdego polskiego ogrodnika. Gdziekolwiek on się znajduje. A to, dlatego, że dostarczamy nasze sadzonki róż wszędzie, gdzie jest wielki miłośnik róż umiejący rozpoznawać różę najlepszej jakości.

A mowa o słynnych na całym świecie różach. Róże sprowadzane bezpośrednio od swoich twórców z Anglii, Francji czy Niemiec i wyróiane medalami za urodę, kolor lub wytrzymałość na wszystkich konkursach specjalistycznych na świecie.

Ale lepiej dajmy Wam odkryć każdą różę z osobna i dowiedzieć się, jak można mieć w swoim ogrodzie Velasquez’a namalowanego przez Meillan Richardier lub Ines Sastre z ogrodów zaprojektowanych przez tego samego twórcę, ale także wiele innych znanych nazwisk w świecie róż, takich jak Souvenir du Docteur Jamain, Munstead Wood, Eric Tabarly, Orange Sensation czy Florentina.

I nie zapominajcie, że bez względu na to, jakie są Twoje ulubione i gdziekolwiek jesteś w Polsce, zadbamy o to, aby piękne róże dotarły bezpiecznie do Twojego domu, w jak najkrótszym czasie.

Również nasze krzewy róż są dostarczane bezpośrednio do domu w:
Austrii, Belgii, Bułgarii, Chorwacji, Czechach, Danii, Estonii, Finlandii, Francji, Niemczech, Grecji, Irlandii, Włoszech, Luksemburgu, Holandii, Polsce, Portugalii, Rumunii, Słowacja, Słowenii, Hiszpanii, Szwecji lub na Cyprze, Węgrzech, Łotwie, Litwie, Malcie.

Dnia pełnego kolorów i zapachów !
Viaceslav BUHNA

All 100% natural!

Highly Scented Roses

Let’s grow those green fingers

Fill your gardenwith wonderful fragrance. We sell roses that are recognized worldwide for their intense fragrance and their surprising perfume blends.

SHOP NOW >

Climbers to our hearts

Climbers/Ramblers bring new heights of beauty and elegance and put on colour displays, both vertically and horizontally.

DISCOVER >

For us it’s always a pleasure to talk to rose lovers , please feel free to reach out to us by phone: +4 0751 269 077 or by email: info@famousroses.eu

Fairy tale Bouquets

A rose bouquet straight from your garden will always be appreciated. What you do need, though, are roses that would last long in a vase.

DISCOVER OUR COLLECTION>