Dodáváme zahradní růže do celé Česke republiky. Zahradní růže s holými kořeny nebo v květináčích.

Dodáváme zahradní růže do celé Česke republiky. Zahradní růže s holými kořeny nebo v květináčích.

Karlovy Vary, Olomuc, Brno, Hradec, Tábor, Praha, Plzeň, Liberec. Ale také Pardubice, Jihlava, Blansko nebo České Budějovice. Plus mnoho dalších menších či větších lokalit se brzy seznámí s krasou Rose de Rescht, vůní Falstaffa nebo nádhernými barvami Henri Matisse nebo Fancy Babylon Eyes.

A my, společnost Famous Roses, se postaráme o to, aby každá Gertruda Jekyll, Julio Iglesias nebo Allegro dorazila bezpečně a co nejdříve k bráně jakéhokoli zahradníka v České republike. Kdekoliv se nachází. Protože naše odřezky růží dodáváme všude tam, kde se najde milovník růží, který ví, jak rozeznat růži té nejlepší kvality.

Mluvíme o růžích známých po celém světě, o růžích, které byly přivezeny přímo od jejich tvůrců z Anglie, Francie nebo Německa a které získaly medaili za svou krásu, barvu nebo vytrvalost na všech profilových soutěžích na světě.

Raději ale necháme tebe abys objevil každou růži a zjistil, jak můžeš ve své zahradě mít Velasquez namalovaný Meillandom Richardierom nebo Ines Sastre zahrad představených stejným tvůrcům, ale i mnoho dalších známých jmen ve světě růží, jako například Souvenir du Dr. Jamain, Munstead Wood, Eric Tabarly, Orange Sensation nebo Florentina.

A nezapomínej, že ať jsou tvé oblíbené kterékoliv a kdekoliv se nacházíš v České republike, zajistíme, aby ti krásné růže dorazili domů v co nejkratším čase.

Naše keře růží jsou dodávány přímo domů v:
Austria, Belgium, Bulgaria, Croatia, Cyprus, Czech Republic, Denmark, Estonia, Finland, France, Germany, Greece, Hungary, Ireland, Italy, Latvia, Lithuania, Luxembourg, Malta, The Netherlands, Poland, Portugal, Romania, Slovakia, Slovenia, Spain, Sweden

Přejí Vám krásný den, plný vůně a barev!! :)
Viaceslav BUHNA