Dodáváme zahradní růže do celé Česke republiky. Zahradní růže s holými kořeny nebo v květináčích.

Dodáváme zahradní růže do celé Česke republiky. Zahradní růže s holými kořeny nebo v květináčích.

Karlovy Vary, Olomuc, Brno, Hradec, Tábor, Praha, Plzeň, Liberec. Ale také Pardubice, Jihlava, Blansko nebo České Budějovice. Plus mnoho dalších menších či větších lokalit se brzy seznámí s krasou Rose de Rescht, vůní Falstaffa nebo nádhernými barvami Henri Matisse nebo Fancy Babylon Eyes.

A my, společnost Famous Roses, se postaráme o to, aby každá Gertruda Jekyll, Julio Iglesias nebo Allegro dorazila bezpečně a co nejdříve k bráně jakéhokoli zahradníka v České republike. Kdekoliv se nachází. Protože naše odřezky růží dodáváme všude tam, kde se najde milovník růží, který ví, jak rozeznat růži té nejlepší kvality.

Mluvíme o růžích známých po celém světě, o růžích, které byly přivezeny přímo od jejich tvůrců z Anglie, Francie nebo Německa a které získaly medaili za svou krásu, barvu nebo vytrvalost na všech profilových soutěžích na světě.

Raději ale necháme tebe abys objevil každou růži a zjistil, jak můžeš ve své zahradě mít Velasquez namalovaný Meillandom Richardierom nebo Ines Sastre zahrad představených stejným tvůrcům, ale i mnoho dalších známých jmen ve světě růží, jako například Souvenir du Dr. Jamain, Munstead Wood, Eric Tabarly, Orange Sensation nebo Florentina.

A nezapomínej, že ať jsou tvé oblíbené kterékoliv a kdekoliv se nacházíš v České republike, zajistíme, aby ti krásné růže dorazili domů v co nejkratším čase.

Naše keře růží jsou dodávány přímo domů v:
Austria, Belgium, Bulgaria, Croatia, Cyprus, Czech Republic, Denmark, Estonia, Finland, France, Germany, Greece, Hungary, Ireland, Italy, Latvia, Lithuania, Luxembourg, Malta, The Netherlands, Poland, Portugal, Romania, Slovakia, Slovenia, Spain, Sweden

Přejí Vám krásný den, plný vůně a barev!! :)
Viaceslav BUHNA

All 100% natural!

Highly Scented Roses

Let’s grow those green fingers

Fill your gardenwith wonderful fragrance. We sell roses that are recognized worldwide for their intense fragrance and their surprising perfume blends.

SHOP NOW >

Climbers to our hearts

Climbers/Ramblers bring new heights of beauty and elegance and put on colour displays, both vertically and horizontally.

DISCOVER >

For us it’s always a pleasure to talk to rose lovers , please feel free to reach out to us by phone: +4 0751 269 077 or by email: info@famousroses.eu

Fairy tale Bouquets

A rose bouquet straight from your garden will always be appreciated. What you do need, though, are roses that would last long in a vase.

DISCOVER OUR COLLECTION>