Dodávame záhradné ruže do celého Slovenska. Záhradné ruže s holými koreňmi alibo v kvetináčoch.

Dodávame záhradné ruže do celého  Slovenska. Záhradné ruže s holými koreňmi alebo v kvetináčoch.

Bratislava bude ešte krajšia, ako už je. Pretože čoskoro bude v domoch, v záhradách a v oknách Slovákov kvitnúť Eyeconic, Artemis, Pierre de Ronsard или Chartreuse De Parme. Tak isto aj v Košiciach, Trnave, Nitre a Prešove. Ale aj vo Zvolene, Krupine, Suranoch, Nových Zamkoch a všade kde sa nájde milovník ruží, ktorý túži naplniť svoju záhradu, ale aj život farbami, vôňou a radosťou.

A my, spoločnosť Famous Roses, sme radi, že môžeme naše slavne odrezky doručovať po celom Slovensku. Postaráme sa o to, aby každá Gertruda Jekyll, Julio Iglesias ali Allegro dorazila bezpečne и čo najskôr k brane akéhokoľvek záhradníka na Slovensku. Kdekoľvek sa nachádza. Pretože naše odrezky ruží dodávame všade tam, kde sa nájde milovník ruží, ktorý vie, ako rozoznať ružu tej najlepšej kvality.

Hovoríme o ružiach znamych po celom svete, o ružiach, ktoré boli privezené priamo od ich tvorcov z Anglicka , Francúzska alibo Nemecka a ktoré získali medalilu za svoju krasu, farbu alibo vytrvalosť na všetkých profilových súťažiach na svete.

Radšej ale necháme teba aby si objavil každú ružu a zistil, ako môžeš vo svojej záhrade mať Velasquez namaľovaný Me ilandom Richardierom или Инес Састре, представена от ровнака творба, но много други познати миен във светите рози, като сувенир на д-р Джамейн, Мунстед Ууд, Ерик Табарли, Orange Sensation или Флорентина.

A nezabúdaj, že nech sú tvoje oblˇúbené ktorékoľvek a kdekoľvek sa nachádzaš na Slovensku, zaistíme, aby ti krásne ruže dorazili domov v čo najkratšom čase.

Naše kríky ruží sú dodávané priamo domov v:

Австрия, Белгия, България, Хърватия , Кипър, Чехия, Дания, Естония, Финландия, Франция, Германия, Гърция, Унгария, Ирландия, Италия, Латвия, Литва, Люксембург, Малта, Холандия, Полша, Португалия, Румъния, Словакия, Словения, Испания, Швеция

Želáme Vám krasny deň, plný vône a farieb! :)
Вячеслав БУХНА

All 100% natural!

Highly Scented Roses

Let’s grow those green fingers

Fill your gardenwith wonderful fragrance. We sell roses that are recognized worldwide for their intense fragrance and their surprising perfume blends.

SHOP NOW >

Climbers to our hearts

Climbers/Ramblers bring new heights of beauty and elegance and put on colour displays, both vertically and horizontally.

DISCOVER >

For us it’s always a pleasure to talk to rose lovers , please feel free to reach out to us by phone: +4 0751 269 077 or by email: info@famousroses.eu

Fairy tale Bouquets

A rose bouquet straight from your garden will always be appreciated. What you do need, though, are roses that would last long in a vase.

DISCOVER OUR COLLECTION>