Dodávame záhradné ruže do celého Slovenska. Záhradné ruže s holými koreňmi alibo v kvetináčoch.


Dodávame záhradné ruže do celého Slovenska. Záhradné ruže s holými koreňmi alibo v kvetináčoch.

Bratislava bude ešte krajšia, ako už je. Pretože čoskoro bude v domoch, v záhradách av oknách Slovákov kvitnúť Eyeconic, Artemis, Pierre de Ronsard или Chartreuse De Parme. Tak isto aj v Košiciach, Trnave, Nitre a Prešove. Ale aj vo Zvolene, Krupine, Suranoch, Nových Zamkoch a všade kde sa nájde milovník ruží, ktorý túži naplniť svoju záhradu, ale aj život farbami, vôňou a radosťou.

A my, spoločnosť Famous Roses, sme radi, že môžeme naše slavne odrezky doručovať po celom Slovensku. Postaráme sa o to, aby každá Gertruda Jekyll, Julio Iglesias ali Allegro dorazila bezpečne a čo najskôr k bráne akéhokoľvek záhradníka na Slovensku. Kdekoľvek sa nachádza. Pretože naše odrezky ruží dodávame všade tam, kde sa nájde milovník ruží, ktorý vie, ako rozoznať ružu this bestej kvality.

Hovoríme o ružiach znamych po celom svete, o ružiach, ktoré boli privezené priamo od ich tvorcov z Anglicka, Francúzska alibo Nemecka a ktoré získali medailu za svoju krasu, farbu alibo vytrvalosť na všetkých profilových súťažiach na svete.

Radšej ale necháme teba aby si objavite každú ružu a zistil, ako môžeš vo svojej záhrade mať Velasquez namaľovaný Meillandom Richardierom или Ines Sastre záhrad predstavených rovnakým tvorcom, ale aj aj mnoho ďalších znamych mien vo svete ruží, ако napríklad Souvenir du Dr. Jamain, Munste , Ерик Табарли, Orange Sensation или Флорентина.

A nezabúdaj, že nech sú tvoje oblˇúbené ktorékoľvek a kdekoľvek sa nachádzaš na Slovensku, zaistíme, aby ti krásne ruže dorazili domov v čo najkratšom čase.

Naše kríky ruží sú dodávané priamo domov v:

Австрия, Белгия, България, Хърватия, Кипър, Чехия, Дания, Естония, Финландия, Франция, Германия, Гърция, Унгария, Ирландия, Италия, Латвия, Литва, Люксембург, Малта, Холандия, Полша, Португалия, Румъния, Словакия, Словения, Испания, Швеция

Želáme Vám krásny deň, plný vône a farieb! :)
Вячеслав БУХНА