Dostarczamy róże do ogrodu na terenie całej Polski. Róże ogrodowe z gołymi korzeniami lub w doniczkach.

Dostarczamy róże do ogrodu na terenie całej Polski. Róże ogrodowe z gołymi korzeniami lub w doniczkach.

Już wkrótce ogrody Warszawy, Gdańska, Lublina, Krakowa i Poznania otworzą swoje bramy by gościć pokazy kolorów i zapachów oferowanych przez róże z Famous Roses. Sadzonki Double Delight, Blue Moon i Artemis są już gotowe do kwitnienia w Złotowie lub Pile, a sadzonki Eyeconic nie mogą się doczekać, aby sprawiać radość z doniczków w Pabianicach.

Cieszymy się, że możemy dostarczać nasze słynne sadzonki na terenie całej Polski. A my zadbamy o to, aby każde Gertrude Jekyll, Julio Iglesias czy Allegro dotarła bezpiecznie i jak najszybciej do bram każdego polskiego ogrodnika. Gdziekolwiek on się znajduje. A to, dlatego, że dostarczamy nasze sadzonki róż wszędzie, gdzie jest wielki miłośnik róż umiejący rozpoznawać różę najlepszej jakości.

A mowa o słynnych na całym świecie różach. Róże sprowadzane bezpośrednio od swoich twórców z Anglii, Francji czy Niemiec i wyróiane medalami za urodę, kolor lub wytrzymałość na wszystkich konkursach specjalistycznych na świecie.

Ale lepiej dajmy Wam odkryć każdą różę z osobna i dowiedzieć się, jak można mieć w swoim ogrodzie Velasquez’a namalowanego przez Meillan Richardier lub Ines Sastre z ogrodów zaprojektowanych przez tego samego twórcę, ale także wiele innych znanych nazwisk w świecie róż, takich jak Souvenir du Docteur Jamain, Munstead Wood, Eric Tabarly, Orange Sensation czy Florentina.

I nie zapominajcie, że bez względu na to, jakie są Twoje ulubione i gdziekolwiek jesteś w Polsce, zadbamy o to, aby piękne róże dotarły bezpiecznie do Twojego domu, w jak najkrótszym czasie.

Również nasze krzewy róż są dostarczane bezpośrednio do domu w:
Austrii, Belgii, Bułgarii, Chorwacji, Czechach, Danii, Estonii, Finlandii, Francji, Niemczech, Grecji, Irlandii, Włoszech, Luksemburgu, Holandii, Polsce, Portugalii, Rumunii, Słowacja, Słowenii, Hiszpanii, Szwecji lub na Cyprze, Węgrzech, Łotwie, Litwie, Malcie.

Dnia pełnego kolorów i zapachów !
Viaceslav BUHNA