Dodáváme zahradní růže do celé Česke republiky. Zahradní růže s holými kořeny nebo v květináčích.


Dodáváme zahradní růže do celé Česke republiky. Zahradní růže s holými kořeny nebo v květináčích.

Karlovy Vary, Olomuc, Brno, Hradec, Tábor, Praha, Pilsen, Liberec. Ale toma Pardubice, Jihlava, Blansko nebo České Budějovice. Plus mnoho dalších menších či větších lokalit se brzy seznámí s krasou Rose de Rescht, vůní Falstaffa nebo nádhernými barvami Henri Matisse nebo Fancy Babylon Eyes.

A my, společnost Famous Roses, se postaráme o to, aby každá Gertruda Jekyll, Julio Iglesias nebo Allegro dorazila bezpečně a co nejdříve k bráně jakéhokoli zahradníka v České republike. Kdekoliv se nachazí. Protože naše odřezky růží dodáváme všude tam, kde se najde milovník růží, který ví, jak rozeznat růži té nejlepší kvality.

MluvÍme o růžích známých po celém světě, o růžích, které byly přivezeny přímo od jejich tvůrců z anglie, francie nebo německa a kterÉ zízhy zo zo za -za

Raději ale necháme tebe abys objevil každou růži a zjistil, jak můžeš ve své zahradě mít Velasquez namalovaný Meillandom Richardierom nebo Ines Sastre zahrad představených stejným tvůrcům, ale i mnoho dalších známých jmen ve světě růží, jako například Souvenir du Dr. Jamain, Munstead Wood, Eric Tabarly, Orange Sensation nebo Florentina.

A nezapomínej, že ať jsou tvé oblíbené kterékoliv a kdekoliv se nacházíš v České republike, zajistíme, aby ti krásné růže dorazili domů v con nejkratším čase.

Naše keře růží jsou dodávány přímo domů v:
Austria, Bélgica, Bulgaria, Croacia, Chipre, República Checa, Dinamarca, Estonia, Finlandia, Francia, Alemania, Grecia, Hungría, Irlanda, Italia, Letonia, Lituania, Luxemburgo, Malta, Países Bajos, Polonia, Portugal, Rumania, Eslovaquia, Eslovenia, España, Suecia

Přejí Vám krásný den, plný vůně a barev!! :)
Viaceslav BUHNA